Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Zachełmie

Zachełmie, dolnośląskie

  • 205 000 zł
  • 1 093 m²
  • 187,56 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Markowski

Skontaktuj się

Działka budowlana Zachełmie

Zachełmie, dolnośląskie

zaktualizowane:
30 kwietnia 2026

205 000 zł

1 093 m²

187,56 zł/m²

Działka budowlana Zachełmie

Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026

205 000 zł 1 093 m² 187,56 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 205 000 zł (187,56 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 093 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 30m; szerokość: 34m; teren pochyły, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlana w Zachełmiu

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1093 m², położona w malowniczej miejscowości Zachełmie, w sercu regionu Karkonosze.

Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy umożliwiające realizację domu jednorodzinnego, co znacząco przyspiesza proces inwestycyjny. Bezpośrednio przy działce znajdują się media - sieć wodna oraz elektryczna , co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność i komfort przyszłej zabudowy. (...)

Agent

Rafał Markowski

662 009...

662 009 200

75 649 46 84

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

662 009...

662 009 200

75 649 46 84

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy